Copyright © 2009 - 2021 Elektropartner

Elektropartner

Fotowoltaika, usługi elektryczne oraz energetyczne.

Wieloletnie doświadczenie na rynku.

Kontakt

+48 509 371 551

47-244 Dziergowice, Opolskie, Wodna 24

Polityka prywatności | Polityka cookies

farma fotowoltaiczna

Instalacje Fotowoltaiczne

Firma Elektropartner zajmuje się projektowaniem i profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznych. Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają odpowiednie doświadczenie, dzięki któremu montaż instalacji nie stanowi dla nich problemu. Są w stanie wymienić uszkodzone panele fotowoltaiczne oraz ogniwa w ekspresowym tempie. Firma zapewnia atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalną obsługę.

PROFESJONALNY MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

REALIZACJE

LEASING FOTOWOLTAIKI

instalacje fotowoltaiczne

PANELE FOTOWOLTAICZNE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 

W Naszej ofercie posiadamy różne typy paneli fotowoltaicznych, renomowanych producentów. Ogniwa posiadają bardzo długą gwarancję produktową oraz wydajności, dzięki czemu mamy pewność, że przez długi czas będziemy mogli czerpać zysk z instalacji fotowoltaicznej! Każda instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na wiele lat. Podczas okresu jej eksploatacji zaoszczędzą Państwo wiele gotówki, którą trzeba byłoby przeznaczyć na zakup prądu.

 

Skontaktuj się z Nami, a doradzimy co jest najlepsze dla Twoich potrzeb.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE 

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

KONTAKT

Fotowoltaika sprawia, że możemy uniezależnić się od podwyżek cen prądu. Korzystamy z darmowej energii. Inwestujemy w prąd z promieni słońca!

Fotowoltaika - nie płać za prąd!

NIE PŁACIMY ZA PRĄD

Na panele fotowoltaiczne otrzymujemy długą gwarancję wydajności, dzięki czemu mamy pewność, że instalacja, w którą zainwestujemy na pewno się zwróci.

Inwestuj w panele fotowoltaiczne

INWESTYCJA NA LATA

Panele fotowoltaiczne nie emitują zanieczyszczeń przez co inwestując w instalacje fotowoltaiczną zyskujemy nie tylko my ale również środowisko.

Panele można poddać recyklingowi.

Dbaj o środowisko dzięki energii odnawialnej

DBAMY O ŚRODOWISKO

Co zyskujemy dzięki fotowoltaice?

panele fotowoltaiczne

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży.  Projektujemy oraz montujemy instalacje fotowoltaiczne wraz z zabezpieczeniami. Nasza ekipa składa się ze specjalistów, którym możesz zaufać. Montujemy instalacje na różnych rodzajach podłoża (dachówka, blachodachówka, dach płaski pokryty papą, stelaże naziemne itp.) Na wykonane instalacje udzielamy gwarancji. Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego klienta. Monitorujemy prace wykonanych instalacji. Pomagamy przy programach rządowych oraz samorządowych. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

FOTOWOLTAIKA - NASZE REALIZACJE

*kliknij zdjęcie aby wyświetlić je w trybie pełnoekranowym

 

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

Załóż panele fotowoltaiczne z firmą Elektropartner i dołącz do grupy zadowolonych klientów. Napisz do nas w celu uzyskania dokładniejszych informacji. Pomagamy przy uzyskaniu dofinansowania oraz ulgi podatkowej na instalacje fotowoltaiczną. Jeśli nie są Państwo pewni, czy w danym miejscu jest wystarczająco dużo światła, to zapraszamy do kontaktu. Znajdziemy taką przestrzeń, na której nasłonecznienie jest największe i tam podejmiemy działanie.

 

DARMOWA WYCENA INSTALCJI FOTOWOLTAICZNEJ

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami lub zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe w celu uzgodnienia darmowej, niezobowiązującej wyceny instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do Twoich potrzeb.

Imię i Nazwisko:
Telefon:
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

panele fotowoltaiczne

Carporty - wolnostojąca wiata fotowoltaiczna  

 

To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą lub nie mają możliwości aby zamontować panele fotowoltaiczne na dachu swojego domu. Jeśli zatem zaliczasz się do tego grona oferujemy zaprojektowanie i montaż wiaty fotowoltaicznej, którą usytuujesz w odpowiadającym Ci miejscu. Wiata fotowoltaiczna będzie wytwarzać energię dla Twojego domu, jak również może ochronić przed złymi warunkami atmosferycznymi i być źródłem zasilania dla elektrycznego bądź hybrydowego samochodu. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość łatwej rozbudowy instalacji w razie potrzeby.  Skontaktuj się z nami i uzyskaj niezobowiązującą, atrakcyjną wycenę realizacji projektu wiaty fotowoltaicznej.

CIESZYMY SIĘ POZYTYWNYMI OPINIAMI KLIENTÓW

 

Dzięki swojej rzetelnej pracy cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów (100% pozytywnych opinii w wizytówce Google). Od wielu lat pracujemy na swoją renomę. Elektropartner to firma, której możesz zaufać.

 

Trochę ekip u mnie już pracowało, więc śmiało mogę ocenić, że ta należała do najlepszych, fachowo, terminowo, sprawnie. Polecam!

 

Pani Joanna (opinia z Facebook)

 

Usługa wykonana terminowo i fachowo. Oby tak wszystkie firmy działały...

 

Pani Jadwiga (opinia z Facebook)

 

Bardzo dobra firma elektryczna. Polecam!

 

Pan Marcin (opinia z wizytówki Google)

Elektropartner facebook
Elektropartner logo
Elektropartner facebook
Elektropartner logo