Copyright © 2009 - 2021 Elektropartner

Elektropartner

Fotowoltaika, usługi elektryczne oraz energetyczne.

Wieloletnie doświadczenie na rynku.

Kontakt

+48 509 371 551

47-244 Dziergowice, Opolskie, Wodna 24

Polityka prywatności | Polityka cookies

farma fotowoltaiczna

Leasing Fotowoltaiki

instalacje fotowoltaiczne dla firm

Bardzo korzystna dla przedsiębiorcy oraz gospodarstw rolnych jest możliwość leasingu instalacji fotowoltaicznej. Decydując się na takie rozwiązanie nie trzeba inwestować z góry dużej ilości gotówki co bardzo często mogło wiązać się również z kredytem, który zwróciłby się dopiero po kilku latach działania paneli fotowoltaicznych. Dobry projekt instalacji oraz odpowiedni dobór jej mocy jak i również komponentów sprawia, że raty leasingu instalacji fotowoltaicznej bardzo często mogą być mniejsze od oszczędności generowanych dzięki fotowoltaice.

 

Firma Elektropartner od lat zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznych. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie doradzić co jest najlepsze dla Twoich potrzeb oraz przygotować odpowiedni projekt instalacji uwzględniający zapotrzebowanie na energię elektryczną jakie jest niezbędne dla Twojej firmy czy gospodarstwa.

 

Co raz więcej firm decyduje się na instalacje fotowoltaiczną ze względu na liczne korzyści, które wynikają z produkowania własnego prądu. Energia słoneczna stała się obecnie tańsza od energii kupowanej z sieci. Elektropartner to firma z wieloletnim doświadczeniem, której możesz zaufać i zlecić montaż instalacji. Pomożemy Ci uzyskać korzystny leasing na fotowoltaikę, a dobrze wykonana instalacja nie tylko sprawi, że leasing spłaci się bardzo szybko ale również przez wiele lat Twoja firma będzie cieszyć się generowaniem dużych oszczędności! Długa gwarancja, która jest udzielana na komponenty instalacji powoduje, że po spłacie leasingu panele nadal będą dostarczać prąd dla przedsiębiorstwa. Po upływie nawet 20-25 lat uzysk energii będzie wynosił co najmniej 80% od chwili zakupu. Długa żywotność paneli fotowoltaicznych to jedna z największych zalet tego rozwiązania.

LEASING FOTOWOLTAIKI 

 Z FIRMĄ ELEKTROPARTNER

Dzięki instalacji fotowoltaicznej możemy uniezależnić się od podwyżek cen prądu.

 Wytwarzamy darmowy prąd

dzięki promieniom słonecznym.

Fotowoltaika - nie płać za prąd!

NIE PŁACIMY ZA PRĄD

Na panele fotowoltaiczne otrzymujemy długą gwarancję wydajności dzięki czemu mamy pewność, że instalacja, w którą zainwestujemy na pewno się zwróci.

Inwestuj w panele fotowoltaiczne

INWESTYCJA NA LATA

Panele fotowoltaiczne nie emitują zanieczyszczeń przez co inwestując w instalacje fotowoltaiczną zyskujemy nie tylko my ale również środowisko.

Panele można poddać recyklingowi.

Dbaj o środowisko dzięki energii odnawialnej

DBAMY O ŚRODOWISKO

Co zyskujemy dzięki fotowoltaice?

leasing fotowoltaiki

LEASING FOTOWOLTAIKI - GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI OD SAMEGO POCZĄTKU DZIAŁANIA INSTALACJI

 

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty eksploatacyjne Twojej firmy lub gospodarstwa rolnego to instalacja fotowoltaiczna jest do tego doskonałym rozwiązaniem! Decydując się na instalacje fotowoltaiczną nie będziesz musiał martwić się o ciągłe podwyżki rachunków za prąd. Panele fotowoltaiczne zapewnią Ci duże oszczędności.

ZAMÓW KONTAKT

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz i zamów kontakt jeśli jesteś zainteresowany ofertą leasingu instalacji fotowoltaicznej lub masz jakiekolwiek pytania. Bardzo chętnie udzielimy wszelkich informacji i przedstawimy korzystne warunki leasingu.

 

Telefon: +48 509 371 551

Imię i Nazwisko:
Telefon:
Treść wiadomości:
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Elektropartner facebook
Elektropartner logo
Elektropartner facebook
Elektropartner logo